Inspirerende Boeken


Voor een ruim assortiment inspirerende boeken kunt u bij Othala  terecht.  Boeken die niet aanwezig zijn kunnen meestal
binnen twee werkdagen geleverd worden. Informeer naar de mogelijkheden. Ook Engelstalige titels zijn bestelbaar
(levertijd gemiddeld zo'n 4-5 werkdagen). Kijk eens rustig rond in ons ruime en gevarieerde aanbod!
 

      

Aantal weergeven:
Sorteren op:
Compassie voor beginners
Compassie houdt in dat we medeleven hebben met anderen en met onszelf. Ieder mens wordt geboren m..
€17,99
Excl. BTW: €17,99
Contact met dierbaren na zelfdoding
Contact met dierbaren na zelfdoding, een troostrijk boek voor nabestaanden van Steffany Barton he..
€16,99
Excl. BTW: €16,99
Contact met Gidsen
Bevat tien uitgeschreven channelings van Jeshua over het onderwerp Gidsen met een inleiding en ee..
€12,95
Excl. BTW: €12,95
Core light healing
Core light healing is het vervolg op de bestsellers Licht op de Aura en Bronnen van Licht. Brenna..
€24,90
Excl. BTW: €24,90
Creatief kleurboek voor grote mensen
Mooie tekeningen inkleuren met potloden en stiften in alle kleuren van de regenboog is heerlijk o..
€6,95
Excl. BTW: €6,95
Creatief mediteren
Creatief mediteren is een eenvoudige en plezierige manier om te ontspannen, je hoofd leeg te make..
€19,50
Excl. BTW: €19,50
Creatief visualiseren
Creatief visualiseren is een wereldwijde bestseller van Shakti Gawain. Zij mag zonder twijfel gep..
€17,99
Excl. BTW: €17,99
Daglicht
Een dagboek van spirituele leiding. ..
€18,50
Excl. BTW: €18,50
Dan maak je maar zen
..
€15,00
Excl. BTW: €15,00
Dankboek
Ken je de neiging om te denken: hoe kan mijn werk beter? Hoe kan mijn leven beter? Hoe kan ik bet..
€20,00
Excl. BTW: €20,00
Daten voor herintreders op de liefdesmarkt
Daten voor herintreders op de liefdesmarkt is hét boek voor mannen en vrouwen die uit een vaste r..
€17,50
Excl. BTW: €17,50
De 13 geboden
Voor lezers van Stephen Covey en Brené Brown. Mentaal sterke mensen vermijden negatief gedrag, zo..
€19,95
Excl. BTW: €19,95
De 7 spirituele wetten van succes
In De zeven spirituele wetten van succes put Deepak Chopra uit zijn rijke kennisbron en formuleer..
€13,95
Excl. BTW: €13,95
De 7 spirituele wetten van yoga
Voor het versterken van lichaam en geest. ..
€13,95
Excl. BTW: €13,95
De adelaar in zijn vlucht
'De adelaar laat in zijn vlucht geen spoor na, de man van de wetenschap wel. Als we het probleem ..
€16,95
Excl. BTW: €16,95
De afslankguru
Een humoristische mix van eten, bidden, beminnen en gelukkig leven. Een lifestyle die alle diëten..
€17,95
Excl. BTW: €17,95
De Ayurvedische huisapotheek
De meest voorkomende ziekten en hun remedies. De Ayurvedische geneeskunst stoelt op een klass..
€24,95
Excl. BTW: €24,95
De beste coach ben je zelf
Personal coaching aan de hand van het chakramodel Zijn werk en spiritualiteit te combineren? ..
€14,95
Excl. BTW: €14,95
De biologie van de overtuiging
In 'De biologie van de overtuiging' maakt Bruce Lipton ons deelgenoot van zijn verpletterende ont..
€22,50
Excl. BTW: €22,50
De boodschap van water
De boodschap van water bevat de eerste foto's ooit gemaakt van bevroren waterkristallen. De Japan..
€20,00
Excl. BTW: €20,00
De Bucketlist
Een uniek cadeau dat je graag aanschaft voor jezelf of weggeeft aan die bekende! Centraal in het ..
€14,99
Excl. BTW: €14,99
De cirkel is rond
De cirkel is rond' is het laatste en complete boek van Wayne Dyer. In 'De cirkel is rond' blikt W..
€24,99
Excl. BTW: €24,99
De Crowley Tarot
De 'Crowley-tarotkaarten', samengesteld en ontworpen door Aleister Crowley en Lady Frieda Harris,..
€14,90
Excl. BTW: €14,90
De dag waarop mijn ziel in opstand kwam
William Gijsen legt uit hoe hij in de praktijk geleerd heeft om naar zijn zelf, zijn ziel, te lui..
€18,90
Excl. BTW: €18,90
De dood is een filosoof
Filosoof Tobias Hürter valt bij een wandeling door de bergen in een afgrond van 500 meter diep. H..
€18,99
Excl. BTW: €18,99